Hollywoodzki uśmiech to marzenie wielu kobiet i mężczyzn, stąd na rynku powstaje coraz więcej środków, które stosuje się do wybielania zębów. Ludzie decydujący się na usunięcie przebarwień powinni mieć jednak na uwadze, że artykuły używane bez konsultacji ze stomatologiem mogą posiadać działanie odwrotne od pożądanego. O tym, jak wybielić zęby w zdrowy dla nich sposób wiedzą najlepiej specjaliści, którzy w swoim zanadrzu posiadają dziesiątki rozwiązań dla swoich pacjentów.

Postaw na stomatologa

Wybielanie zębów pod okiem profesjonalisty może odbywać się w dwojaki sposób. Dentysta może zaproponować specjalne nakładki na zęby, które przeznaczone są do stosowania w domu. Stomatolog dobiera nakładki do kształtu szkliwa, a także stopnia widoczności przebarwień. Nakładki są całkowicie bezpieczne dla zębów i mogą być stosowane w dowolnej chwili. Efekty w postaci białych zębów można osiągnąć już po kilku dniach stosowania. Jest to skuteczny sposób, a do tego bezpieczny, ponieważ proces odbywa się pod ścisłą kontrolą stomatologa.

Metody dobrane do Twoich potrzeb

Dla osób, których szkliwo uległo znacznemu zniszczeniu polecane są licówki. Dzięki nim udaje się nie tylko skutecznie wybielić zęby, lecz także skorygować ich kształt, czy wypełnić ubytki. Samo założenie licówek poprzedzone jest wizytami kontrolnymi, które mają zlokalizować choroby zębów, wyleczyć je, a następnie przygotować gotowe do założenia korony. Białe zęby uzyskane w ten sposób posiadają największe gwiazdy wielkiego ekranu. Imitujące naturalne szkliwo licówki nakłada się szybko, a efekt widoczny jest przez lata.

1 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 5 (1 votes, average: 5,00 out of 5)
You need to be a registered member to rate this.
Loading...